Zajęcia tańca irlandzkiego

Z okazji obchodów Dnia Świętego Patryka  zorganizowaliśmy w naszej szkole zajęcia tańca irlandzkiego, które poprowadziła profesjonalna tancerka pani Magdalena Faszcza. Pani Magda przyjechała na zaproszenie Pani Anny Suchwałko-Kowalskiej, a zajęcia odbyły się w ramach projektu językowego „Ask an American” Programu English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z dzisiejszego święta i tego […]

Turniej rejonowy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych

W dniu 16 marca 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej w Iławie rozegrany został turniej rejonowy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych w ramach rozgrywek prowadzonych przez Warmińsko–Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie. Imprezę patronatem objął Starosta Powiatu iławskiego.

Zbiórka dla Filipa!

8 i 9 marca 2023 r. społeczność uczniowska Zespołu Szkół im. Bohaterów Września pod hasłem „Na drodze Filipa stanął chłoniak. Kup ciasto  i pomóż!” włączyła się w akcję pomocy koledze, Filipowi Glock.

I miejsce w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”– etap wojewódzki!

7 marca 2023 r. na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbył się wojewódzki etap Olimpiady z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym

6 marca 2023r. odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym.

Skip to content