Mistrzostwa Rejonu w Koszykówce Chłopców

Po zdobyciu wicemistrzostwa powiatu, w dniu 27 marca br., z nadziejami na skuteczną grę i awans do kolejnej fazy rozgrywek przystąpiliśmy do Mistrzostw Rejonu w koszykówce chłopców. Pomimo zaangażowania i wysokiej wygranej z ZSZ Ostróda, ulegliśmy ZS nr 1 Działdowo, które ostatecznie obok iławskiego „Żeromka” zakwalifikowało się do Półfinałów Mistrzostw Województwa.

Skład drużyny:

Mateusz Sawicki – kapitan, Zachariasz Słupski, Oliwier Hein, Maciej Jackowski (wszyscy kl. 5i), Piotr Jurczak (1f), Cezary Kołodziejski, Oskar Leśniak, Wiktor Maciołek (wszyscy kl.1a), Kajetan Wadecki (4i), Wiktor Badaszewski, Jakub Musiał (1i), Michał Wnuk (3g)

Dziękuję zawodnikom za ambicję i wolę walki, a reprezentującym szkołę maturzystom życzę niesłabnącej miłości do koszykówki.

Adriana Gatlik-Przytuła

Skip to content