Samorząd Szkolny

Etap diecezjalny XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

18 kwietnia 2024 roku odbył się etap diecezjalny XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, organizowanego corocznie przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”. W tej edycji materiałem bazowym były: Księga Sędziów i Dzieje Apostolskie. Gościła nas wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu.

Z naszej szkoły udział wzięło siedmioro uczniów: Szymon Grzegrzółka (3E), Zuzanna Orłowska (3E), Patryk Strzyżewski (3W), Patryk Szostak (3W), Mateusz Janiszek (2A), Hubert Wójcik (1LO) i Bartosz Zalewski (1LO).

Najwyższy wynik w części pisemnej uzyskała Zuzanna Orłowska – zajęła ogółem VIII miejsce w diecezji. Nie wystarczyło to jednak do awansu do kolejnej części – egzaminu ustnego.

Opiekunem podczas wyjazdu był ks. Michał Mirowski. Uczniów do konkursu przygotowali katecheci – pan Walerian Lewko i ks. Michał Mirowski.

Skip to content