Podsumowanie projektu językowego

We wtorek 20 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia językowe w ramach Programu English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Przypomnijmy, że projekt polegał na kształceniu umiejętności mówienia, rozumienia oraz umiejętności autoprezentacji. Zadaniem uczniów przez okres trwania projektu było nagrywanie filmów w postaci rozmów z Amerykanami na różne ciekawe tematy oraz przygotowywanie ich scenariuszy. Filmy publikowane były na dedykowanym kanale YouTube pod nazwą „Ask an American”. W tym roku szkolnym powstało ich 12, a całkowity grant przyznany przez Fundację na realizację zakończonego projektu wyniósł 11,ooo złotych. Zapraszamy teraz serdecznie do obejrzenia ostatniego odcinka, w którym dowiadujemy się jak wygląda typowy amerykański grill – w zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 4i5.

Skip to content