Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbyło się 23 czerwca o godzinie 9.30 na dużej sali gimnastycznej. Uroczystość poprowadziła pani wicedyrektor Małgorzata Wolańska. Najbardziej oczekiwanym punktem akademii było, bez wątpienia, wręczenie świadectw z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów poszczególnych klas wraz z nagrodami książkowymi – przekazywali je wychowawcy.

Poza tym wręczone zostały stypendia Stowarzyszenia Represjonowanych w Stanie Wojennym Regionu Warmińsko-Mazurskiego „Pro Patria” oraz dyplomy i nagrody książkowe wraz z  zakładkami dla najlepszych czytelników.  Następnie młodzież udała się na spotkanie z wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie wszyscy pozostali uczniowie otrzymali świadectwa.

Wszystkim naszym Uczniom i Nauczycielom życzymy udanych, zasłużonych, po ciężkiej pracy,  wakacji – wiele przygód,  radosnych doznań, ciekawych podróży i nowych znajomości.

„Odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań, złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”.

Do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content