Wyróżnienia dla „Budowlanki”

15 czerwca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Iławie odbyła się Gala wręczenia nagród w dziedzinach: Twórczości Artystycznej, Upowszechniania i Ochrony Kultury, Kultury Fizycznej,  Wolontariatu oraz podsumowanie akcji „Czyste Jeziora i Rzeki”.

Wyróżnieniom i gratulacjom towarzyszył występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Za pracę na  rzecz innych i propagowanie wolontariatu uhonorowany został uczeń klasy III i Marcel Magalski. Zdobył on tytuł laureata XXIX Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” i  reprezentował powiat iławski podczas uroczystej Gali w Ostródzie.

Nagrody w dziedzinie kultury fizycznej otrzymali: Mateusz Jeżyński, uczeń klasy IV j5 – zawodnik Klubu Wioślarskiego „Wir” – Ilawa za osiągnięcia sportowe w roku 2022.

Nagrodzony został również Igor Stasiorowski, uczeń klasy I j za zajęcie od czwartego  do szóstego  miejsca na Mistrzostwach Europy w karate Kyokushin oraz drugie miejsce na Mistrzostwach Polski „Polish Open”.

Skip to content