WIELKI WIECZÓR MATURZYSTÓW!

2 lutego 2024 r. odbył się długo oczekiwany bal studniówkowy. Uczestniczyło w nim sześć klas maturalnych ze swoimi wychowawcami.

  • 5 e5 – p. Judyta Witkowska
  • 5 a5 – p. Anita Madujska
  • 5 i5 – p.Anita Olszta
  • 5j5 – p. Jarosław Cherek
  • 5 g5 – p. Joanna Syguła
  • 5 gm5 – p. Monika Lempek

Swoimi wrażeniami z uroczystości podzieliły się Maturzystki:

W piątek 2 lutego w Mazurskim Centrum Aktywności Wypoczynkowej Gerczak odbył się bal studniówkowy. Czekaliśmy na ten wieczór bardzo długo i z niecierpliwością się do niego przygotowywaliśmy. Gdy nadszedł ten długo wyczekiwany przez nas dzień, byliśmy bardzo podekscytowani. Uroczystość zaczęła się przemową dyrekcji i pięknym polonezem. Tego wieczoru towarzyszyło nam wiele emocji. Wszyscy chcieliśmy w pełni wykorzystać ten wieczór, więc od razu przeszliśmy do zabawy przy akompaniamencie dobrej muzyki. Każdy  z nas wyglądał zjawiskowo i świetnie się bawił. Lokal spełnił wszystkie nasze oczekiwania – od wystroju po pyszne jedzenie. Impreza była dopięta na ostatni guzik i z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długie lata Kinga Kowalewska i Aleksandra Kowalska maturzystki z 5 gm5

Po pięciu latach spędzonych w Budowlance doczekaliśmy się upragnionej Studniówki. Wszystkich zaskoczyła wyśmienita atmosfera i czarujący wystrój. Studniówka tradycyjnie zaczęła się od poloneza oraz wzruszającej przemowy pani dyrektor Elżbiety Gościńskiej. Sądząc po opiniach uczniów, wszyscy byli zachwyceni doborem muzyki, jedzeniem oraz dynamiczną organizacją i animacjami. Świetnym pomysłem była również fotobudka, dzięki której każdy mógł zrobić pamiątkowe zdjęcia, które staną się wspaniałym wspomnieniem na wiele lat. – Martyna Szymańska 5g5

Skip to content