Samorząd Szkolny

Uczniowie drudzy w eSportowych Mistrzostwach Olsztyna

Drużyna  została wyłoniona w eliminacjach szkolnych (relacja na stronie http://zsilawa.vot.pl/csgo/2023/) potem wystartowała w eliminacjach do eSportowych Mistrzostw Olsztyna.  Z całego województwa startowały  32 drużyny. Uczniowie z Budowlanki  zajęli pierwsze miejsce i dostali się do półfinału rozgrywek.

Półfinał odbył się 11.01.2024.

Po ekscytującej walce ZS Iława i ZSZ Pisz do Finału przeszła drużyna ZS Iława z wynikiem 2:0.

W drugim meczu zmierzyli się ze sobą przedstawiciele TiE 9 Olsztyn oraz ZSZ Lidzbark Warmiński. Po zaciętej rywalizacji w finale pojawiła się drużyna ZSZ Lidzbark Warmiński z wynikiem 2:1.

W finale drużyna z Budowlanki nieznacznie uległa  uczniom z ZSZ Lidzbark Warmiński i zajęła drugie miejsce. Relacje wideo z turnieju można obejrzeć pod adresem https://www.twitch.tv/videos/2030098808?filter=archives&sort=time

Drużyna w składzie: Filip  Zakrzewsk, Bartosz  Bojarski, Piotr  Wójcik, Alan  Lasek, Kacper  Kowalski, Mateusz Gall

Skip to content