Samorząd Szkolny

Stypendia „Kasa dla Asa” dla wyjątkowych uczniów szkół branżowych i techników

8 grudnia w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów 2. edycji Programu Stypendialnego Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla uczniów szkół branżowych i techników – „Kasa dla Asa”.
Jedną z laureatek w kategorii technikum została Wiktoria Wnuk, uczennica klasy 4J technikum informatycznego w Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie.

Podczas praktyk szkolnych Wiktoria realizowała wszystkie powierzone jej zadania. Uczennica jest zastępcą przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie i działa prężnie w obszarze społecznym poza szkołą.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Napisała: Marta Brzozowska

Skip to content