Razem w Szkole: Projekt Integracji Uczniów

6 grudnia 2023 roku w ramach realizacji mikro-grantu: „Razem w Szkole: Projekt Integracji Uczniów” odbył się turniej piłki siatkowej. W rozgrywkach wzięły udział 24 drużyny.
Rozgrywki wzbudziły niemałe emocje i wyzwoliły ducha rywalizacji. Liczba uczestników świadczy o dużym zainteresowaniu młodzieży sportem. Turniej przebiegł w miłej, radosnej i sportowej atmosferze. Uczniowie wykazali się znajomością przepisów gry oraz zasad ,,fair play”. Choć nie dla każdej drużyny zawody zakończyły się miejscem na podium, to jednak wszyscy zawodnicy walczyli do samego końca, zostawiając całe serce na boisku. Ambicja, wiara w końcowy sukces i walka o każdą piłkę to atuty każdej drużyny. Także nauczyciele wystawili swoją drużynę, pokazując, że umieją współzawodniczyć i przy tym świetnie się bawić. Podczas rozgrywek z nauczycielami emocje sięgały zenitu.

Pierwsze miejsce zdobyła klasa 2c, drugie miejsce zajęła klasa 3a, na trzecim miejscu uplasowała się klasa 5e5. Zwycięskie drużyny otrzymały medale, dyplomy i przedpłacone karty paysafecard .

Gratulujemy!

Skip to content