Samorząd Szkolny

Pożegnanie uczniów klasy III wm Branżowej Szkoły I Stopnia

23 czerwca o godzinie 8.00 pożegnaliśmy klasę III wm, kończącą  naukę w naszej szkole. Wychowawczynią klasy była pani Aneta Urbańska. Pani dyrektor Elżbieta Gościńska przekazała klasie życzenia i gratulacje. Najlepszym uczniom wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem, „kaganki oświaty” oraz nagrody książkowe. Warto przy tym zaznaczyć, że klasa osiągnęła bardzo wysokie wyniki w nauce – 4,08, a najwyższa średnia wynosiła aż 5,43 – Aleksandra Głodowska. Uczniowie: Michał Dzido i Kacper Malinowski jako jedyni reprezentowali nasze województwo w LI Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”, zajmując czwarte i szóste miejsce w kraju. Powyższe osiągnięcia imponują i potwierdzają wysoki poziom klasy.

Pożegnanie przygotowały klasy II a oraz II w pod opieką pani Barbary Rojczyk-Świąder oraz pana Mirosława Szczypskiego. Były piękne piosenki w wykonaniu naszego szkolnego chóru oraz foto-wspomnienia ukazujące uczniów III wm na przestrzeni lat szkolnych.

Przedstawiciele III wm odczytali podziękowania dla nauczycieli ich uczących, wręczyli kwiaty Dyrekcji, a  pedagogom „słodkie upominki” z pamiątkową dedykacją i podpisami wszystkich uczniów klasy. Była to bardzo piękna ceremonia, która na pewno pozostanie w pamięci jej absolwentów.

Skip to content