Samorząd Szkolny

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców

W dniu 28 października 2022 r. na stadionie miejskim w Iławie rozegrany został Powiatowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców, w którym wzięły udział obie nasze reprezentacje.
Dziewczęta rozegrały trzy mecze (pokonały ZS Lubawa 3:0, Mechanik 10:0 oraz zremisowały z LO Iława 1:1) i gromadząc na swoim koncie 7 pkt zwyciężyły w tej imprezie.
Skład drużyny dziewcząt: Wiktoria Bagan (IV a5), Dorota Zabłotna 4 e5, Magdalena Klinecka, Wanessa Nowakowska, Natalia Piotrowicz (wszystkie I a), Sandra Śmiechowska I c, Patrycja Sobczyńska, Agata Sudoł (obie III e). Opiekun – Mirosław Szczypski.

Z kolei chłopcy zostali wicemistrzami powiatu po zwycięstwie nad Mechanikiem 2:0, remisie 2:2 z LO Iława oraz porażce ze zwycięzcami, czyli drużyną ZS Lubawa 0:1.
Skład drużyny chłopców: Kacper Włodarczyk, Mateusz Narożny, Maciej Kowalski (wszyscy IV a5), Jakub Wyłoga, Bartosz Akier (obaj III a), Sylwester Uschpelkat, Remigiusz Niedbalski, Konrad Etmański (wszyscy IV a4), Maciej Brandt (IV j5), Jakub Granica (IV g4), Miłosz Pingot (IV i4). Opiekun – Wojciech Tarnowski.

Skip to content