Samorząd Szkolny

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Procesie Inwestycyjno- Budowlanym

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Procesie Inwestycyjno- Budowlanym. Do pierwszego etapu, który miał miejsce 20 listopada 2023r., przystąpiło 41 osób (9 uczniów z klasy 2a, 15 osób – 2c, 9 osób – 3a, 1 osoba – 4a, 7 osób – 5a). Pięcioro z nich przeszło do dalszego etapu Olimpiady:

  • Nikola Łuczkiewicz 2a,
  • Bartosz Michalski – 2c,
  • Martyna Rebeszko – 3a,
  • Wiktoria Łożyńska – 5a,
  • Michał Bakirzyński – 4a.

Kolejny etap odbył się 12 marca 2024 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie. Spośród 20 osób z naszego okręgu, Michał Bakirzyński zajął 2 miejsce i tym samym zakwalifikował się do Ogólnopolskich Eliminacji, które odbędą się 19 kwietnia 2024r. w Stalowej Woli.

Uczniów przygotowywała pani Karolina Łabęcka.

Gratulujemy!

 

 

Skip to content