Samorząd Szkolny

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

5 kwietnia 2023r. w Centrali ZUS w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady ZUS.
Nasi uczniowie z klasy 4e5 w składzie: Karolina Papińczak, Sylwia Olszewska, Marcin i Kuczek uzyskali tytuł finalisty i jednocześnie są zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego
w zakresie kwalifikacji EKA.05. „Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej jednostek organizacyjnych” w zawodzie technik ekonomista.

Młodzież otrzymała również nagrody rzeczowe. Na stronie ZUS została opublikowana lista uczelni wyższych oferujących dla finalistów Olimpiady indeksy na studia, zwolnienie z postępowania kwalifikacyjnego lub dodatkowe punkty w procesie rekrutacji.

Warto wspomnieć, że do I etapu  Olimpiady przystąpiło 35 921 uczniów z  1023 szkół z całej Polski. Do etapu II zakwalifikowało się 340  najlepszych zespołów 3 osobowych z całego kraju, a do etapu III 20 najlepszych zespołów reprezentujących swoje regiony.

Serdecznie gratulujemy!

 Opiekun: Ewa Szulczewska

 

                                                                                                      

Skip to content