Samorząd Szkolny

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

25 października 2022r. na stadionie miejskim w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wśród szkół ponadpodstawowych, udział wzięły również dziewczęta i chłopcy reprezentujący BUDOWLANKĘ. Drużyny damskie rywalizowały na dystansie 6 x 600m , natomiast męskie 6 x 800. Obie nasze sztafety po zaciętej i sportowej walce zajęły 2-gie miejsca. Gratulacje!

Skład drużyny dziewcząt:
Wanessa Nowakowska kl. 1a, Sandra Śmiechowska kl. 1c, Natalia Piotrowicz kl. 1a, Dorota Zabłotna kl. 4e5, Patrycja Wróblewska kl. 4e5, Ewelina Jarnicka kl. 4e5, Amelia Szypnik kl. 2e.

Chłopcy:
Bartosz Dziewulski kl. 2j, Bartosz Aker kl. 3a, Dominik Szymczak kl. 4a5, Konrad Etmański kl. 4a4, Michał Bakirzyński kl. 3a, Sylwester Uschpelkat kl. 4a4, Remigiusz Niedbalski kl. 4a4.

Opiekun – Mirosław Szczypski

Skip to content