Samorząd Szkolny

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

17 października 2023 na Stadionie Miejskim w Iławie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczeta rywalizowały na dystansie 6 x 800m, natomiast chłopcy biegali na odcinku 6 x 1000m. Doskonale zaprezentowali się reprezentanci naszej szkoły wygrywając zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Obie sztafety zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego. Skład dziewcząt : Gabriela Jastrzębska 1 lo, Klaudia Rochnowska 1f, Emilia Kaca 1e, Kinga Łątkowska 1g, Wanessa Nowakowska 2a, Natalia Piotrowska 2a, Milena Brzozowska 1g. Chłopcy: Wojciech Grzonkowski 1a, Mirosław Wojna 5gm, Bartłomiej Dziewulski 3j, Maciej Frymer 4a, Michał Bakirzyński 4a, Dominik Szymczak 5a, Filip Grzegrzołka 1e.
Opiekun – Mirosław Szczypski

Skip to content