Klasa 2j na wycieczce integracyjnej w Starzykowie

Dnia 28.09.2022 uczniowie klasy 2j (wraz z wychowawcą – panią Bernardetą Kozicką i opiekunem – panią Anną Wronkowską) wyjechali na wycieczkę integracyjną do Starzykowa. Już na samym początku wyjazdu humory wszystkim dopisywały, mimo pochmurnego nieba i braku słońca. Uczniowie bawili się przy muzyce, wspólnie śpiewali piosenki, tańczyli, wybrali się na przejażdżkę po lesie samochodem terenowym. Zostali poczęstowani hamburgerami: nie zabrakło też wspólnego pieczenia kiełbasek. W międzyczasie m.in. grali w piłkę siatkową i piłkę nożną, bawili się na trampolinie, podciągali na linie. Wspólny wyjazd był okazją do wielu ciekawych, często beztroskich rozmów, poznawania się, integrowania ze sobą i wychowawcą. Uczniowie – naprawdę odprężeni i na luzie – wrócili szczęśliwie do domu.

Skip to content