WALENTYNKOWY  TURNIEJ CHARYTATYWNY PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

 

Dnia 14 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się walentynkowy turniej charytatywny piłki nożnej halowej. W turnieju udział wzięło 16 druzyn (pierwotnie zapisanych było 21 lecz odbyły sie kwalifikacje wstępne), które zostały podzielone na 4 grupy, z których awans do fazy pucharowej uzyskiwała jedna drużyna.

Mecz o trzecie miejsce był zaciętym pojedynkiem między 3AEM.. „Ambatukam”, a 1E , o rozstrzygnięciu którego musiały zadecydować rzuty karne. Lepszymi egzekutorami okazali się zawodnicy 3AEM.., zajmując najniższe miejsce na podium.

 

Finał okazał się jednostronnym pojedynkiem między 5JG „All Star”, a 2C „FC Ball”, w którym to zespół „FC Ball” zwyciężył nad przeciwnikami 2:0.

 

Głównymi organizatorkami turnieju były: Oliwia Ruczyńska i Małgorzata Matyjasek, a za ogólne przygotowanie turnieju była odpowiedzialna cała klasa 4a.

 

Podsumowując cały turniej, trzeba powiedzieć, że ogólnie był udany obyło się bez większych kontuzji zawodników, rywalizujących w przyjaznej atmosferze oraz w duchu fair play o jak najlepszy wynik swoich drużyn.

Skip to content