Samorząd Szkolny

Zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich Branżowej Szkoły I Stopnia

24 czerwca 2022 r. o godz. 8.00 w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III wg i III wp. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego uczniów pożegnała pani dyrektor Elżbieta Gościńska. Następnie wychowawcy klas II wp – pani Adriana Gatlik-Przytuła oraz III wg – pan Marcin Drozdowski wręczyli kaganki oświaty oraz nagrody książkowe uczniom z najwyższą średnią. Pan Mirosław Szczypski nagrodził uczniów wyróżniających się w sporcie, a pani Marta Paszkiewicz wręczyła nagrodę książkową za czytelnictwo.
Klasy II wm oraz II a z wychowawczyniami – panią Anetą Urbańską oraz panią Magdaleną Sobotką przygotowały wystrój sali oraz program artystyczny.
Po uroczystości klasy kończące udały się na spotkanie z wychowawcami w salach.

Skip to content