Wycieczka do Salonu sukien ślubnych i wieczorowych

17 września 2021 roku uczniowie IV klasy technikum przemysłu mody wraz z opiekunami Natalią Zakrzewską oraz Elżbietą Rzepka odbyli wycieczkę dydaktyczną do Salonu sukien ślubnych i wieczorowych „Victoria” w Iławie.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić salon oraz pracownię krawiecką. Pani Agnieszka Szymaniak- właścicielka salonu, omówiła wszystkie etapy procesu tworzenia sukni ślubnej. Zdradziła uczennicom z jakich materiałów korzysta, skąd czerpie inspiracje, jak wygląda obsługa klienta itp.

Pani Agnieszce bardzo dziękujemy za przyjęcie nas i podzielenie się swoją wiedzą, zdobywaną przez ponad 20 lat. Wycieczka była zorganizowana w ramach przedmiotów: marketing mody oraz organizacja procesów produkcyjnych.

Natalia Zakrzewska

Elżbieta Rzepka

Skip to content