Wrześniowe biegi przełajowe

Dnia 22 września 2022 r. na Stadionie Miejskim odbyły Wrześniowe Biegi Przełajowe dla klas pierwszych poświęcone pamięci Bohaterów Września 1939 Roku.
W rywalizacji dziewcząt brało udział 66 uczennic, z których najlepsza okazała się Natalia Piotrowicz z klasy I a, II miejsce zajęła Sandra Śmiechowska – klasa I c, III miejsce – Wanessa Nowakowska – kl. I a.
Na starcie biegu chłopców stanęło 110 zawodników. Zwycięzcą został Filip Kłos z klasy I a, II miejsce zajął Daniel Zawadzki – I c; III miejsce – Jakub Fiedorowicz – I c. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w obydwu kategoriach zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami i gromkimi brawami.
Wydarzenie sportowe przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego. Uczniowie z klasy IV i wsparli obstawę sędziowską; oprawę fotograficzną zapewniła Gabriela Stróg z klasy IV gm4.

 

Skip to content