Samorząd Szkolny

Turniej rejonowy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych

W dniu 16 marca 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej w Iławie rozegrany został turniej rejonowy w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadpodstawowych w ramach rozgrywek prowadzonych przez Warmińsko–Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie. Imprezę patronatem objął Starosta Powiatu iławskiego. W zawodach udział wzięły trzy zespoły reprezentujące powiaty: nowomiejski, ostródzki i iławski (dziewczęta Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie). Zabrakło jedynie przedstawicieli Działdowa. Zwycięzcami zostały gospodynie turnieju, które wygrały oba mecze, kolejno z Zespołem Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim 3:0 oraz Liceum Ogólnokształcącym Nr I w Ostródzie 2:1. Najlepszą strzelczynią została Piotrowicz Natalia, natomiast najlepszą zawodniczką wybrano Wiktorię Bagan (obie z ,,Budowlanki”).

Nasze reprezentantki jednocześnie awansowały na szczebel regionalny, który jest półfinałem Mistrzostw Województwa. Skład drużyny: Bagan Wiktoria (IVa5), Kołcz Amelia (Ig), Klimecka Magdalena, Nowakowska Wanessa, Piotrowicz Natalia (wszystkie Ia), Sobczyńska Patrycja (III e), Śmiechowska Sandra (Ic), Zabłotna Dorota (IVe5). Opiekun – Wojciech Tarnowski.

 

 

Skip to content