Turniej Koszykówki 3×3

21 marca 2023 r. podczas Dnia Otwartego Szkoły odbył się Turniej Koszykówki 3×3. Na parkiecie zmierzyli się zawodnicy 9 drużyn, rozgrywając łącznie 28 meczów i wyłaniając Mistrza Szkoły, którym okazała się drużyna „Szafirów z Bombaju”, pokonując „Rzut Cegłą” i „Surferów Kurczaka”.

O kolejności pierwszej trójki decydowała różnica pomiędzy rzuconymi i straconymi punktami, co czyniło finał niezwykle wyrównanym. Zawody oprócz promocji szkoły i celu sportowego miały również cel charytatywny. Zawodnicy i organizatorzy wsparli Iławskie Schronisko dla Zwierząt.

Wszystkich, którzy nie objawili jeszcze swojego sportowego talentu i chcieliby spróbować swoich sił, zapraszam na treningi koszykówki w poniedziałki w godzinach 14.50-16.20.

Adriana Gatlik-Przytuła

Skip to content