Samorząd Szkolny

Sukces uczniów „Budowlanki” w etapie okręgowym Ogólnopolskiego Konkursu „ Poznaj swoje prawa w pracy”.

Dnia 24 lutego 2023 r., w Olsztynie został rozstrzygnięty etap regionalny X edycji konkursu dla szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy”, który zorganizował Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie. Do rywalizacji przystąpiło 48 uczestników reprezentujących 24 placówki oświatowe, z terenu województwa warmińsko – mazurskiego.

Jako jedyni powiat iławski reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku.

Po licznych zmaganiach Magdalena Wiśniewska uzyskała tytuł laureata, a co za tym idzie będzie reprezentować województwo w etapie centralnym konkursu, który odbędzie się w Warszawie. Szymon Grzegrzółka znalazł się w pierwszej dziesiątce i zdobył wyróżnienie.

Opiekunem merytorycznym uczniów była Magdalena Lasowa – Niewelt

Skip to content