Noworoczny koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej

9 stycznia 2023 roku w małej sali gimnastycznej Budowlanki odbył się  tradycyjny już koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Jesteśmy pewni, że mieszkańcy Iławy polubili te spotkania z muzyką, gdyż o godzinie 18.00 licznie stawili się na uroczystości. Młodzi Artyści, jak zwykle, nie zawiedli. Repertuar był różnorodny: muzyka filmowa, popowa oraz bardzo popularne utwory świąteczne. Były bisy, podziękowania – dla pana kapelmistrza, Michała Kowalewskiego oraz Dyrekcji Zespołu Szkół. Świąteczny, nastrojowy klimat podkreślały dekoracja sali i oświetlenie, które z młodzieżą przygotowały opiekunki samorządu szkolnego, panie Marta Brzozowska i Anita Madujska. Koncert prowadziły uczennice naszej szkoły: Ola Krajewska, Zuzia Rolkowska oraz Agata Otręba z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego.

Do zobaczenia i usłyszenia za rok!

Skip to content