Samorząd Szkolny

Integracyjne wyjście klasy 1g na „Dziką” plażę w Iławie

Dnia 3 czerwca 2024 roku uczniowie klasy 1g, wraz z wychowawcą panią Magdaleną Falkowską oraz nauczycielem wychowania fizycznego, panią Joanną Królik, spędzili dzień pełen przygód na „Dzikiej” plaży w Iławie. Słoneczna pogoda sprzyjała integracji nad wodą, a różnorodność atrakcji sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na plaży na uczniów czekały kajaki, rowery wodne, supy, jacht oraz motorówka. Pod czujnym okiem instruktorów młodzież została przeszkolona z zasad bezpieczeństwa, co pozwoliło na bezpieczne i radosne korzystanie ze wszystkich dostępnych atrakcji wodnych. Każdy uczeń miał możliwość spróbowania każdej z oferowanych aktywności, co sprzyjało wzajemnemu poznawaniu się i budowaniu zespołu klasowego.Końcówka dnia była równie ekscytująca dzięki dodatkowym atrakcjom. Uczniowie uczestniczyli w grach terenowych, a zwieńczeniem dnia było strzelanie z łuku. Dodatkowo, wykonane podczas wyjścia zdjęcia, stały się piękną pamiątką, utrwalającą wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Plaża Miejska przy ul. M. Kajki, zwana „Dziką”, znana z pięknych widoków i licznych udogodnień, okazała się idealnym miejscem na szkolną integrację, oferując nie tylko relaks, ale i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wyjścia, które oddają wyjątkowy klimat tego dnia i pokazują, jak świetnie bawiła się nasza młodzież!

p. Magdalena Falkowska,

p. Joanna Królik

Skip to content