Samorząd Szkolny

I miejsce w XXX Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża – etap rejonowy

19 kwietnia w Suszu odbył się etap rejonowy XXX Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. Drużyny zmagały się z przygotowanymi przez organizatorów pozorowanymi wypadkami z użyciem profesjonalnych środków oraz rekwizytów, dzięki czemu wszystko wyglądało bardzo realistycznie. Zawodnicy oceniani byli za trafność oceny sytuacji, skuteczność udzielania pierwszej pomocy oraz współpracę w zespole i postawę kapitana drużyny.

Oprócz wiedzy praktycznej drużyna musiała wykazać się także wiedzą teoretyczną podczas testu. Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła pierwsze miejsce wsród szkół ponadpodstawowych – tym samym reprezentować będzie powiat na etapie wojewódzkim 23 maja w Olsztynie.

Skład drużyny:

Marcel Magalski 4i – kapitan

Maksymilian Jadanowski 4i

Olga Nowak 4i

Zuzanna Rolkowska 5g5

Oliwia Gapska 3j

Wiktoria Jablińska 2e

 

Opiekun drużyny – p. Anita Madujska

Gratulujemy!

Skip to content