Samorząd Szkolny

I miejsce w Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”– etap wojewódzki!

7 marca 2023 r. na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie odbył się wojewódzki etap Olimpiady z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Drużyna uczniów z naszej szkoły w składzie: Marcin Kuczek, Karolina Papińczak i Sylwia Olszewska z klasy 4e5 zajęła pierwsze miejsce! Gratulujemy! Opiekunem uczniów była pani Ewa Szulczewska.

Do olimpiady przystąpiło 20 trzyosobowych zespołów uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Składy zespołów zostały wyłonione na etapie szkolnym – byli to uczniowie, którzy w etapie szkolnym zdobyli największą liczbę punktów. Podczas etapu wojewódzkiego młodzież na czas rozwiązywała test składający się z 25 pytań wielokrotnego wyboru.

Nasza drużyna będzie walczyć o tytuł zwycięzcy na etapie ogólnokrajowym. Finał olimpiady odbędzie się 5 kwietnia 2023r. w centrali ZUS w Warszawie. Trzymamy kciuki!

Link do artykułu na stronie Info-Iława:

https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/70301-uczniowie-ilawskiej-budowlanki-zwyciezaja-w-wojewodzkim-etapie-olimpiady-zus

 

 

 

Skip to content