Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – Licealiada

Dnia 30 marca 2023r w Hali Miejskiej ICSTiR w Iławie, odbył się półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Licealiady, którego organizatorem był Zespół Szkół im. Bahaterów Września 1939 Roku w Iławie.

Po stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu, reprezentantki naszej szkoły wygrały 4:3 ze swoimi rówieśniczkami z Liceum Ogólnokszłcącego nr 1 z Ostródy.
Tym samym, zapewniły sobie awans do ścisłego finału, który odbędzie się 14 kwietnia w Białej Piskiej.
Gratulacje!!!
BUDOWLANKA wystąpiła w składzie : Bagan Wiktoria 4a4, Sobczyńska Patrycja 3e, Zabłotna Dorota 4e5, Klimecka Magdalena 1a, Nowakowska Wanessa 1a, Piotrowicz Natalia 1a, Kołcz Amelia 1g, Śmiechowska Sandra 1c.
Opiekun drużyny – Mirosław Szczypski
Skip to content