Samorząd Szkolny

Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych

Dnia 23 kwietnia br. na Stadionie Miejskim w Iławie, odbył się Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych. Gospodarzem zawodów był Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie. Prawo gry w turnieju wywalczyły( w wyniku wcześniejszych eliminacji) 4 drużyny żeńskie, które przyjechały do Iławy. Reprezentantki naszej szkoły (podobnie jak w futsalu), broniły tytułu z zeszłego roku….
W wyniku sportowej rywalizacji, po bardzo zaciętych, stojących na wysokim poziomie sportowym meczach, osiągnięto następujące wyniki:

Budowlanka – ZS1 Działdowo   3:0
IV LO Olsztyn – ZSO Nidzica      5:1
Budowlanka   – IV LO Olsztyn    0:0
ZS1 Działdowo – ZSO Nidzica   2:0
ZSO Nidzica – Budowlanka        1:7
ZS1 Działdowo – IV LO Olsztyn  1:8
Tabela końcowa:
1. IV LO w Olsztynie                                                        7 pkt   13:2
2. ZS im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie  7 pkt   10:2
3. ZS1 w Działdowie                                                       3 pkt    3:11
4. ZSO w Nidzicy                                                             0 pkt    2:14
Wicemistrzynie Województwa – reprezentantki BUDOWLANI wystąpiły składzie: Wiktoria Bagan 5a, Dorota Zabłotna 5e, Patrycja Sobczyńska 4e, Natalia Piotrowicz 2a, Wanessa Nowakowska 2a, Amelia Kołcz 2g, Oliwia Ruczyńska 4a, Gabriela Jastrzębska 1lo, Julia Granica 1g.
Opiekun drużyny – Mirosław Szczypski
Skip to content