Samorząd Szkolny

Finał Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

18 kwietnia 2024r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Iławie, odbył się Finał Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Licealiady. Gospodynie – reprezentantki naszej szkoły, do turnieju przystąpiły jako obrończynie tytułu z zeszłego roku. Trudno jest zdobyć tytuł, lecz podwójnie trudno jest ten tytuł obronić. Ta sztuka udała się zawodniczkom BUDOWLANKI, które bez straty punktu, ponownie zagościły na najwyższym stopniu podium i po raz drugi z rzędu wywalczyły złote medale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w roku szkolnym 2023/2024 w futsalu dziewcząt.

Wielkie GRATULACJE!!!!
Wyniki :
BUDOWLANKA  – ZSZiO Nidzica   5:2
ZSZi O Nidzica  – ZS1 Działdowo  2:5
ZS1 Działdowo – BUDOWLANKA  0:5
Tabela końcowa:
1.  ZS im.Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie
2.  ZS1 w Działdowie
3.  ZSO i Z w Nidzicy
Reprezentacja Budowlanki wystąpiła w składzie : Wiktoria Bagan 5a, Dorota Zabłotna 5e, Patrycja Sobczńska 4e, Natalia Piotrowicz 2a, Wanessa Nowakowska 2a, Oliwia Ruczyńska 4a, Amelia Kołcz 2g, Gabriela Jastrzębska 1lo, Julia Granica 1g.
Opiekun drużyny – Mirosław Szczypski
Skip to content