Samorząd Szkolny

Finał konkursu SkillsPoland Edycja Specjalna w konkurencji Murarstwo

Ponad 40 uczniów i absolwentów szkół ponadpodstawowych z całej Polski zgłosiło się do eliminacji konkursu SkillsPoland Edycja Specjalna w konkurencji Murarstwo organizowanego przez Politechnikę Białostocką. Do testu pre-eliminacyjnego przystąpiło 36 osób, z czego 6 z najwyższą ilością punktów zostało zakwalifikowanych do rozgrywek finałowych.Dwoje uczniów Zespołu Szkół im. Bohaterów Września w Iławie zakwalifikowało się do finału  konkursu.

W dniach 8-9 grudnia 2022 roku w Politechnice Białostockiej na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku odbył się Finał Konkursu SkillsPoland 2022 – Edycja specjalna MURARSTWO.

Nasi uczniowie w finale konkursu zajęli:

– Grzywacz Kacper klasa 4A4 – IV miejsce

– Pankowska Luiza klasa 4A4 – VI miejsce

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Politechnika Białostocka

Gratulujemy!

kierownik kształcenia zawodowego – Janusz Kreński

 

 

Skip to content