Samorząd Szkolny

Festyn Integracyjno-Profilaktyczny dla Klas Pierwszych

6 października 2022 roku w naszej szkole odbył się Festyn Integracyjno-Profilaktyczny dla Klas Pierwszych. Na pierwszej godzinie lekcyjnej uczniowie przygotowali stanowiska poszczególnych klas, w których dominował wylosowany wcześniej kolor, hasła promujące zdrowy styl życia. O godzinie 9.00 rozpoczęła się rywalizacja klas. Uczestnicy brali udział w zmaganiach sportowych, prezentowali w formie krótkiej scenki, wiersza czy piosenki profil klasy. Nie zabrakło także quizu o tematyce szkolnej i prozdrowotnej oraz prezentacji „kociego” stroju. Wśród konkurencji nie zabrakło też tej dla wychowawców. Zmagania pierwszaków oceniało jury w składzie: pani Małgorzata Wolańska, pani Katarzyna Cherek, pani Kamila Mieczkowska, pani Anna Brzozowska. Zawody przygotowali Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Wszyscy uczestnicy turnieju zaprezentowali się świetnie, a rywalizację wygrała klasa I g.

Gratulujemy!

« 1 z 2 »
Skip to content