Noworoczny koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej

9 stycznia 2023 roku w małej sali gimnastycznej Budowlanki odbył się  tradycyjny już koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Jesteśmy pewni, że mieszkańcy Iławy polubili te spotkania z muzyką, gdyż o godzinie 18.00 licznie stawili się na uroczystości. Młodzi Artyści, jak zwykle, nie zawiedli. Repertuar był różnorodny: muzyka filmowa, popowa oraz bardzo popularne utwory świąteczne.

złota kielnia
Sukces naszych uczniów w turnieju „ZŁOTA KIELNIA”

Młodzież Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku osiągnęła kolejny sukces, czego potwierdzeniem są wyniki w Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”. Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych do turnieju zakwalifikowało się sześciu uczniów z klasy III wm Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 1 w Iławie: Brzozowski Patryk, Cichocki Jakub, Dzido Michał, Głodowska Aleksandra, Karczewski Maciej, Malinowski Kacper

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego

17 grudnia 2022 roku w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie odbył się po raz pierwszy „Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego”. Udział w nim wzięła również reprezentacja nauczycieli Naszej szkoły, która wygrywając wszystkie cztery mecze, została zwycięzcą tej imprezy.

Zajęcia językowe – Ask an American

9 grudnia (piątek) 2022 roku odbyły się kolejne zajęcia językowe w ramach Programu English Teaching Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Spotkanie miało miejsce w sali świetlicowej naszego internatu, a gośćmi jak zwykle byli zaprzyjaźnieni ze szkołą Amerykanie, Chuck i Vikki Franks. Podczas rozmów nagraliśmy 5 filmów, których tematy opracowali uczniowie klas 4I i 4G. Pierwszy z nich, […]

Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców

W dniu 9 grudnia 2022 r. w hali sportowej Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie rozegrany został Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców. Nasi reprezentanci zostali wicemistrzami powiatu po zwycięstwie 6:0 nad drużyną ZS w Suszu, remisie 0:0 z Mechanikiem oraz porażce 0:1 z późniejszymi zwycięzcami, czyli drużyną  LO Iława.

Skip to content